moksz Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség
Vissza 2018. november 26.

Három összetett arany a zsákban

Nagyszerű eredmények születtek az ISU Danubia-sorozat lengyelországi állomásán, Sanokban, ahol az MTK, az SZKE, a JKLE, a DJKSE és a JSE sportolói mellett a Héraklész-válogatott-keret tagjai is jégre léptek, három magyar összetett aranyérmet szereztek a magyar rövidpályás gyorskorcsolyázók.

Soha rosszabb versenyt!
Fiatal short trackeseink ismét kiválóan teljesítettek – ezúttal a lengyelországi Sanokban léptek jégre az elmúlt hétvégén, és Kun Bence Benedek (junior E korosztály), Somodi Maja (junior C korosztály) és Túri Anna (junior A korosztály) révén összetett aranyérmet szereztek a mieink.

A fiatalok számára a következő verseny a budapesti Santa Claus Cup lesz, amelyre december 7. és 9. között kerül sor a Gyakorló Jégcsarnokban.

ISU DANUBIA-SOROZAT, SANOK
MAGYAR ÉRDEKELTSÉGŰ ÖSSZETETT ÉS TÁVONKÉNTI EREDMÉNYEK:

Junior E fiúk: 500 m, 222 m, 333 m
1. Kun Bence Benedek (JKLE) 1., 1., 1.
11. Árendás Mihály (SZKE) 11., 11., 11.

Junior D lányok: 1000 m, 500 m, 777 m
3. Szigeti Dóra (MTK) 2., 3., 4.
4. Kormányos Nina (SZKE) 4., 5., 3.

Junior D fiúk: 1000 m, 500 m, 777 m
5. Kókai Balázs (DJKSE) 10., 6., 2.
6. Vízi Boldizsár (DJKSE) 5., 7., 3.
8. Wu Jia Wei Dávid (MTK) 11., 10., 6.
9. Vágfalvi Máté (SZKE) 8., 12., 9.
14. Nagy Imre Ákos (SZKE) 12., 15., 13.

Junior C lányok: 1500 m, 500 m, 1000 m
1. Somodi Maja (Héraklész-válogatott) 1., 2., 1.
3. Dobrán Flóra (Héraklész-válogatott) 2., 4., 2.

Junior C fiúk: 1500 m, 500 m, 1000 m
3. Krausz Ármin (MTK) 3., 5., 3.
4. Imre Patrik (MTK) 5., 3., 3.
6. Csizmadia Márk (MTK) 6., 4., 4.

Junior B hölgyek: 1500 m, 500 m, 1000 m
2. Somogyi Barbara (Héraklész-válogatott) 2., 3., 2.
4. Tóth Eszter (Héraklész-válogatott) 5., 5., 6.
7. Dobrán Fanni (Héraklész-válogatott) 3., 19., 11.
9. Varga Regina Eszter (Héraklész-válogatott) 6., 11., 17.
14. Albert Viktória (MTK) 10., 10., 21.
27. Nagy Anna Kerubina (JSE) 22., 27., 29.
28. Nagy Netti (JSE) 25., 30., 25.

Junior B férfiak: 1500 m, 500 m, 1000 m
2. Bontovics Balázs (Héraklész-válogatott) 1., 3., 3.
3. Nógrádi Bence (Héraklész-válogatott) 8., 4., 2.
8. Talabos Attila (Héraklész-válogatott) 5., 6., 4.
11. Szigeti Ádám (Héraklész-válogatott) 10., 13., 7.
16. Zsigó Máté (JSE) 13., 15., 21.
21. Zsigó Bence (JSE) 22., 25., 18.
24. Végi Dániel (MTK) 28., 19., 23.
29. Zhang Yu Jie Dominik (MTK) 19., 32., 36.

Junior A hölgyek: 1500 m, 500 m, 1000 m
1. Túri Anna (Héraklész-válogatott) 2., 2., 1.
8. Vágvölgyi Mercédesz (MTK) 9., 6., 8.

Junior A férfiak: 1500 m, 500 m, 1000 m
2. Sziklási András (Olimpiai kerettag) 1., 1., 4.
3. Tiborcz Dániel (Héraklész-válogatott) 3., 3., 5.
4. Szász Attila (Héraklész-válogatott) 5., 8., 3.
6. Vajda Balázs (Héraklész-válogatott) 14., 4., 6.
7. Révész Gergő (Héraklész-válogatott) 7., 5., 11.

Hölgyek: 1500 m, 500 m, 1000 m
13. Kis Virág Bianka (SZKE) 13., 12., 13.

(HUNSKATE Média)

Ice Cube Seat
X